Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM

Up Health Pharma Sp. z o. o.

Sortuj po

Up Cynk+ 100 kapsułek

UP CYNK+ to suplement diety zawierający jedną z najlepiej przyswajalnych form cynku (chelat aminokwasowy cynku), która pomoże Ci wesprzeć płodność i zadbać o zdrowy wygląd. Cynk jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ponad 300 enzymów w organizmie, które pełnią kluczowe funkcje, od naprawy DNA po wzrost i reprodukcję. Niedobór cynku charakteryzuje się opóźnionym wzrostem, utratą apetytu, letargiem, upośledzoną funkcją odpornościową i podatnością na infekcje. W cięższych przypadkach niedobór cynku powoduje wypadanie włosów, biegunkę, pogorszenie ostrości smaku, utratę wagi, opóźnienie dojrzewania płciowego, impotencję, niedobór testosteronu (hipogonadyzm) u mężczyzn oraz zmiany oczu i skóry.
35,99 zł

Up D3+ 60 kapsułek

Up D3+ - suplement diety zawierający witaminę D oraz magnez.
34,90 zł

UP Fertil MEN+ 60 saszetek

UP Fertil MEN+ to suplement diety stworzony przez lekarza i dietetyka. Został dostosowany do potrzeb mężczyzn starających się o potomstwo. UP Fertil MEN+ wykazuje najlepsze działanie przy trwającej 3 miesiące regularnej suplementacji.
199,90 zł
B
N

Up Fertil Women+ 60 saszetek

Up Fertil WOMEN+ - to suplement diety stworzony we współpracy lekarza z dietetykiem. Wspiera produkcję progesteronu, poprawia jakość jajeczek oraz pozytywnie wpływa na działanie układu immunologicznego pod kątem płodności.
219,90 zł

Up Koenzym Q10 30 kapsułek

UP Q10+ to niezwykłe połączenie koenzymu Q10 oraz Acetylo-L-karnityny (ALCAR), które pomoże Ci w podniesieniu i utrzymaniu poziomu energii zarówno w mózgu jak i w całym organizmie.
59,90 zł