Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM
19,90 zł brutto
18,43 zł netto (VAT 8%)

Ketonal Active 50 mg g 20 kapsułek

Producent: SANDOZ GMBH
Substancja czynna: Ketoprofenum
Opakowanie: 20 kaps.
Typ produktu: Lek OTC

Ketonal Active zawiera substancję czynną ketoprofen, lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i przeciwbólowym (należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych - NLPZ). 

Ketonal Active stosuje się w krótkotrwałym, objawowym leczeniu lekkiego do umiarkowanego bólu różnego pochodzenia: mięśniowe, kostno-stawowe, ból głowy.

Sposób użycia: Lek przeznaczony jest do podawania doustnego. Należy go przyjmować przez możliwie krótki okres czasu oraz w najmniejszej skutecznej dawce, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 15 lat - 1 kapsułka do 3 razy na dobę (co 8 godzin).
Kapsułki należy przyjmować podczas posiłków, popijając co najmniej połową szklanki wody lub mleka. Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować leku dłużej niż przez 5 dni. 

Skład: Ketoprofen 50mg,  laktoza jednowodna, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna. Kapsułka: żelatyna, tytanu dwutlenek (E 171), błękit patentowy (E 131). 

Przeciwskazania: Nie przyjmować leku jeśli pacjent ma uczulenie na ketoprofen lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku; jeśli u pacjenta wystąpiła w przeszłości duszność, napad astmy oskrzelowej, obrzęk błony śluzowej nosa lub reakcja skórna (objawiająca się obrzękiem skóry lub swędzącą wysypką) albo innego rodzaju reakcja alergiczna po zastosowaniu ketoprofenu lub podobnie działających leków (takich jak kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, tzw. NLPZ); jeśli u pacjenta występuje: ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność nerek, ciężka niewydolność wątroby, skłonność do krwawień, czynna choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy albo występowało u niego w przeszłości krwawienie z przewodu pokarmowego, owrzodzenie lub perforacja przewodu pokarmowego; jeśli pacjentka jest w trzecim trymestrze ciąży.

Działania niepożądane: Zmiany laboratoryjnych wskaźników czynności wątroby, złe samopoczucie, osłabienie organizmu, niestrawność, nudności, ból brzucha, wymioty, ból głowy, zawroty głowy, senność, zaparcie, biegunka, wzdęcia, zapalenie błony śluzowej żołądka, reakcje alergiczne, wysypka, świąd, obrzęki, zwiększenie stężenia potasu we krwi, niedokrwistość spowodowana krwotokiem lub krwawieniem, drętwienie, mrowienie, kłucie lub pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, szumy uszne, napad astmy oskrzelowej, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, owrzodzenie żołądka; zapalenie wątroby, zwiększenie masy ciała, obrzęk naczynioruchowy, enteropatia (choroby jelit) z perforacją, owrzodzeniem lub zwężeniami i krwawieniem, ciężkie zaburzenia czynności wątroby z żółtaczką i stanem zapalnym.

W razie wystąpienia następujących działań niepożądanych należy przerwać przyjmowanie leku i natychmiast zwrócić się do lekarza lub najbliższego szpitalnego oddziału ratunkowego: obrzęk twarzy, warg lub gardła, powodujący trudności w połykaniu lub oddychaniu, ze świszczącym oddechem lub uciskiem w klatce piersiowej, szybkie bicie serca, zmniejszenie ciśnienia krwi, napad astmy oskrzelowej, pieczenie, uporczywy ból żołądka, wymioty zawierające krew, silny ból brzucha lub smoliste stolce, powstawanie pęcherzy, złuszczanie się skóry lub krwawienie w obrębie skóry ze świądem, grudkowata wysypka (w obrębie warg, oczu, jamy ustnej, nosa, narządów płciowych, rąk lub stóp), obecność krwi w moczu, zmiany ilości wydalanego moczu, obrzęki nóg, kostek lub stóp.

Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Axoprofen Forte 0,4 g 50 tabl.

Lek Axoprofen Forte zawiera ibuprofen, który należy do grupy leków zwanej niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które działają poprzez zmniejszanie bólu, stanu zapalnego i gorączki.
24,95 zł
N

Wkładka Ballerine IUB SCu300 B Midi 1 szt

Ballerine IUB – WKŁADKA DOMACICZNA W KSZTAŁCIE KULI
399,00 zł

ELMEX żel 25g

Elmex to lek w formie żelu z aminofluorkami do intensywnej profilaktyki próchnicy, a także do leczenia nadwrażliwości szyjek zębowych i remineralizacji wczesnych zmian próchnicowych. Żel można stosować u dzieci w wieku powyżej 6 lat i u osób dorosłych.
28,90 zł

Metafen 200mg + 325mg 20 tabletek

Metafen lek o działaniu przeciwbólowy, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowy, zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol.
14,90 zł