Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM
7,90 zł brutto
7,31 zł netto (VAT 8%)

Paracetamol Teva 500mg 24 tabletki

Substancja czynna: Paracetamolum
Opakowanie: 24 tabl.
Typ produktu: Lek OTC

Paracetamol Teva to lek o działaniu przeciwbólowym oraz przeciwgorączkowym polecany do stosowania dla osób dorosłych i dzieci powyżej 8 roku życia. 

Lek Paracetamol Teva jest stosowany do łagodzenia bólu o niewielkim lub umiarkowanym nasileniu i obniżania gorączki. Może być stosowany w leczeniu bólu głowy, zębów, bólów miesiączkowych, bólu mięśni oraz w gorączce w związku ze zwykłym przeziębieniem.

Dawkowanie:

Dorośli i młodzież o masie ciała większej niż 50 kg - od 1 do 2 tabletek (500 mg do 1000 mg), w razie potrzeby można powtarzać co 4 do 6 godzin, do maksymalnie 6 tabletek (3 g) na dobę. Dzieci i młodzież o masie ciała 43 kg do 50 kg (około 12-15 lat) - 1 tabletka (500 mg), w razie potrzeby można powtarzać co 4 godziny, do maksymalnie 5 tabletek (2,5 g) na dobę. Dzieci o masie ciała 34 kg do 43 kg (około 11-12 lat) - 1 tabletka (500 mg), w razie potrzeby można powtarzać co 6 godzin, do maksymalnie 4 tabletek (2 g) na dobę. Dzieci o masie ciała 26 kg do 34 kg (około 8-11 lat) - połowa jednej tabletki (250 mg) , w razie potrzeby można powtarzać co 4 godziny lub 1 tabletka (500 mg), w razie potrzeby można powtarzać co 6 godzin, do maksymalnie 3 tabletek (1,5 g) na dobę.

Skład

Paracetamol 500mg, skrobia żelowana kukurydziana, Hydroksypropyloceluloza, Talk i Magnezu stearynian; Otoczka tabletki Opadry II Clear 85F29116: Alkohol poliwinylowy, Makrogol 3350 i Talk.

Przeciwskazania:

Nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci o masie ciała mniejszej niż 26 kg. Jeśli pacjent ma uczulenie na paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.

Działania niepożądane

zaburzenia płytek krwi (zaburzenia krzepnięcia), zaburzenia komórek macierzystych (zaburzenia tworzenia komórek krwi w szpiku kostnym), reakcje alergiczne, depresja, splątanie, omamy, drżenie, ból głowy, zaburzenia widzenia, obrzęk (nieprawidłowe gromadzenie się płynów pod skórą), ból brzucha, żołądka lub krwawienie jelitowe, biegunka, nudności, wymioty, nieprawidłowa czynność wątroby, niewydolność wątroby, żółtaczka (z objawami takimi jak zażółcenie skóry i oczu), martwica wątroby (obumarcie komórek wątrobowych), wysypka, swędzenie, potliwość, pokrzywka, czerwone plamy na skórze, zawroty głowy, ogólnie złe samopoczucie, gorączka, uspokojenie, interakcje z lekami, przedawkowanie i zatrucie, choroby krwi (zmniejszenie liczby płytek krwi, białych krwinek i neutrofili we krwi, niedokrwistość hemolityczna (nieprawidłowy rozpad czerwonych krwinek)), obniżone stężenie glukozy we krwi, hepatotoksyczność (uszkodzenie wątroby spowodowane substancjami chemicznymi), mętny mocz i zaburzenia nerek, rumień wielopostaciowy.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Paracetamol, Biofarm, 500 mg, 20 tabletek

Paracetamol Biofarm to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Paracetamol Biofarm stosuje się w bólach różnego pochodzenia i natężenia, jak: migreny, nerwobóle, menstruacyjne, zębów czy związane z grypą lub przeziębieniem. Produkt zawiera paracetamol i nie podrażnia żołądka.
7,50 zł

IbuTeva Max 400mg 24 tabletki

Tabletki powlekane IbuTeva Max to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny oraz przeciwgorączkowy. IbuTeva Max zawiera ibuprofen z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
12,90 zł

IbuTeva 200mg 12 tabletek

Tabletki powlekane IbuTeva Max to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny oraz przeciwgorączkowy. IbuTeva Max zawiera ibuprofen z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
5,90 zł

Wkładka Pregna Multiload Cu 375 1 sztuka

Wkładka wewnątrzmaciczna Pregna Multiload Cu 375 to innowacyjny środek antykoncepcyjny, który cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. Dzięki swojej skuteczności, wygodzie użycia oraz długiemu okresowi trwałości stała się popularnym wyborem wielu kobiet. Poniżej przedstawiamy kluczowe informacje na temat tej wkładki antykoncepcyjnej.
34,90 zł