Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM
24,90 zł brutto
23,06 zł netto (VAT 8%)

Ibum Express 400 mg 36 kapsułek

Substancja czynna: Ibuprofenum
Opakowanie: 36 kaps.
Typ produktu: Lek OTC

Lek Ibum Express zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Wskazany przy bólach różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym natężeniu: bóle głowy (migrena), bóle zębów, bóle mięśni, bóle kości i stawów przy urazach, bóle menstruacyjne, nerwobóle i bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie oraz  w stanach gorączkowych różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Dawkowanie: Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: dawka początkowa to 1 kapsułka (400 mg). W razie potrzeby 1 kapsułka co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę w dawkach podzielonych.

Skład:  Ibuprofen 400 mg, makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131).

Przeciwskazania: Jeśli pacjent ma uczulenie na którykolwiek składnik leku; u pacjentów z czynną lub nawracającą chorobą wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, perforacją lub krwawieniem, również występującymi po zastosowaniu niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) u pacjentów, u których w trakcie terapii lekami z grupy NLPZ występowały jakiekolwiek objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki, duszności lub astmy oskrzelowej; w przypadku przyjmowania innych leków z grupy NLPZ; jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca; jeśli u pacjenta występuje krwawienie w mózgu lub inne krwawienie; jeśli u pacjenta występują zaburzenia krzepnięcia krwi, skaza krwotoczna lub zaburzenia wytwarzania krwi o nieustalonym pochodzeniu; u pacjentów odwodnionych; w ostatnich 3 miesiącach ciąży

Działania niepożądane: Zgaga, bóle brzucha, nudności, wymioty, wzdęcia z oddawaniem gazów, biegunka, zaparcia, zapalenie żołądka, jelita grubego i nasilenie choroby Crohna (zapalna choroba jelit), bóle głowy, zawroty głowy, bezsenność, pobudzenie, drażliwość lub zmęczenie, zaburzenia widzenia, wrzody żołądka, które mogą krwawić lub pękać, owrzodzenie jamy ustnej i/lub obrzęk i podrażnienie ust, reakcje nadwrażliwości z wysypką i świądem, ataki astmy, szumy uszne, zapalenie przełyku lub trzustki, niedrożność jelit, ciężkie reakcje skórne, w tym wysypka z zaczerwienieniem i pęcherze, które mogą się łuszczyć i którym towarzyszy gorączka, dreszcze i bóle mięśni, złe samopoczucie, zespół Stevensa-Johnsona, w wyjątkowych przypadkach wystąpiły ciężkie zakażenia skóry w trakcie ospy (ospa wietrzna), zmniejszone oddawanie moczu oraz obrzęk (możliwa ostra niewydolność nerek lub stan zapalny), uszkodzenia nerek lub zwiększenie stężenia mocznika we krwi, problemy dotyczące wytwarzania krwinek, reakcje psychotyczne i depresja, pogorszenie stanu zapalnego z powodu zakażenia, obrzęk, wysokie ciśnienie krwi, kołatanie serca, niewydolność serca, zawał serca, zaburzenia czynności wątroby lub zapalenie wątroby, bardzo rzadko podczas stosowania ibuprofenu obserwowano objawy aseptycznego zapalenia opon mózgowych wraz ze sztywnością karku, bóle głowy, złe samopoczucie, gorączkę lub zaburzenia świadomości.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Febrisan 16 saszetek

Febrisan to lek przeciw objawom przeziębienia i grypy o smaku cytrynowym. Febrisan stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów przeziębienia i grypy takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle gardła, katar, bóle zatok.
26,90 zł

Axoprofen Forte 400mg 50 tabletek

Lek Axoprofen Forte zawiera ibuprofen, który należy do grupy leków zwanej niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które działają poprzez zmniejszanie bólu, stanu zapalnego i gorączki.
24,95 zł

Ibum 200mg 60 kapsułek

Lek Ibum zawiera ibuprofen - substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
34,90 zł

Syrop z babki lancetowatej (Sirupus Plantaginis) 125 g

Sirupus Plantaginis jest stosowany w nieżytach górnych dróg oddechowych i w przeziębieniu. Pomocniczo w zapaleniu gardła.
7,60 zł