Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM
12,90 zł brutto
11,94 zł netto (VAT 8%)

IbuTeva Max 400mg 24 tabletki

Substancja czynna: Ibuprofenum
Opakowanie: 24 tabl.
Typ produktu: Lek OTC

Tabletki powlekane IbuTeva Max to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny oraz przeciwgorączkowy. IbuTeva Max zawiera ibuprofen z grupy  niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).

Stosuje się go w łagodnych oraz średnio nasilonych bólach, np. ból głowy, w tym migrenowy ból głowy, ból zębów, bolesne miesiączkowanie. Lek można stosować również w celu zmniejszenia gorączki.

Dawkowanie: Lek podaje się doustnie, popijając szklanką wody w trakcie lub po jedzeniu. Tabletki można dzielić na połowy. 

Wskazanie Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat
Bóle o nasileniu łagodnym do umiarkowanego oraz gorączka Pół lub 1 tabletka powlekana 3 do 4 razy dziennie z zachowaniem 4–6 godzinnej przerwy.
Maksymalna dawka dobowa to 3 tabletki powlekane.
Migrena 1 tabletka powlekana do 3 razy na dobę, nie częściej niż co 4-6 godzin.
Maksymalna dawka dobowa to 3 tabletki powlekane.
Bolesne miesiączkowanie Od pół do 1 tabletki powlekanej 1–3 razy dziennie, ale nie częściej niż co 4 do 6 godzin.
Maksymalna dawka dobowa to 3 tabletki powlekane.

Skład: Ibuprofen 400 mg, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna, hydroksypropyloceluloza, sodu laurylosiarczan, kroskarmeloza sodowa, talk Otoczka tabletki (Opadry White 06B28499): hypromeloza 5cP, hypromeloza 15cP, hypromeloza 50cP, makrogol 400, tytanu dwutlenek (E 171).

Przeciwskazania: Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie na którykolwiek ze składników leku; jeśli u pacjenta wystąpiła reakcja nadwrażliwości, taka jak: astma, katar, swędząca wysypka skórna lub obrzęk warg, twarzy, języka lub gardła po zastosowaniu leków zawierających kwas acetylosalicylowy lub innych leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych (NLPZ); jeśli u pacjenta występowała choroba wrzodowa lub krwawienia w żołądku lub dwunastnicy związane ze stosowaniem leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych (NLPZ); jeśli u pacjenta występuje choroba wrzodowa lub krwawienia z żołądka lub dwunastnicy lub jeśli u pacjenta wystąpiły dwa lub więcej takie epizody w przeszłości; jeśli u pacjenta występowały ciężkie zaburzenia czynności wątroby, nerek lub serca (w tym choroba wieńcowa); jeśli pacjentka jest w ostatnich trzech miesiącach ciąży; jeśli pacjent jest znacznie odwodniony (z powodu wymiotów, biegunki lub niewystarczającego nawodnienia); jeśli u pacjenta występuje czynne krwawienie (włączając krwawienie w mózgu); jeśli u pacjenta stwierdzono nieznanego pochodzenia zaburzenia powodujące wytwarzanie nieprawidłowych komórek krwi.

Działania niepożądane: Zgaga, ból brzucha, niestrawność; zaburzenia dotyczące przewodu pokarmowego, takie jak biegunka, nudności, wymioty, oddawanie gazów, zaparcia, czarne smoliste stolce lub wymioty zawierające krew (owrzodzenie przewodu pokarmowego z krwawieniem); owrzodzenie przewodu pokarmowego z perforacją lub bez; zapalenie jelita grubego i nasilenie objawów zapalenia okrężnicy i przewodu pokarmowego (choroba Crohna) i powikłań związanych z występowaniem uchyłków jelita grubego (perforacja, przetoka); mikrokrwawienia z jelita, które mogą powodować anemię; owrzodzenia i zakażenie błony śluzowej jamy ustnej; ból głowy, senność, zawroty głowy, zmęczenie, niepokój, bezsenność i rozdrażnienie, zamazane widzenie lub inne problemy z oczami takie jak nadwrażliwość na światło; reakcje nadwrażliwości takie jak wysypka skórna, świąd, napad astmy (czasami z niskim ciśnieniem tętniczym krwi); fotowrażliwość (nadwrażliwość skóry na światło słoneczne); zapalenie błony śluzowej żołądka; problemy z nerkami w tym występowanie obrzęków, zapalenia nerek i niewydolność nerek; katar; trudności w oddychaniu (skurcz oskrzeli), depresja, dezorientacja, omamy; toczeń rumieniowaty układowy; zwiększenie stężenia azotu mocznikowego i aktywności enzymów wątrobowych, zmniejszenie wartości hemoglobiny i hematokrytu, hamowanie agregacji płytek, wydłużenie czasu krwawienia, zmniejszenie stężenia wapnia w surowicy, zwiększenie stężenia kwasu moczowego w surowicy; utrata widzenia, obrzęk twarzy, języka lub gardła, które mogą powodować poważne trudności w oddychaniu (obrzęk naczynioruchowy), przyspieszone bicie serca, znaczne obniżenie ciśnienia tętniczego krwi lub zagrażający życiu wstrząs; nagła reakcja alergiczna ze skróceniem oddechu, świszczącym oddechem lub nagłe zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi; nasilona wysypka z łuszczeniem się skóry zwłaszcza nóg, rąk, dłoni i stóp, która może także obejmować twarz i usta (rumień wielopostaciowy, zespół Stevensa-Johnsona). Może także wystąpić jej cięższa postać, pęcherze stają się większe i rozlewają się, a część skóry może ulegać martwicy (zespół Lyella). Może także wystąpić ciężkie zakażenie z rozpadem (nekrolizą) skóry, tkanki podskórnej i mięśni; nagłe wypełnienie płuc płynem powodujące trudności w oddychaniu, zwiększone ciśnienie tętnicze krwi, zatrzymanie wody i zwiększenie masy ciała; nieprzyjemne uczucie bicia serca, niewydolność serca, zawał serca lub zwiększone ciśnienie tętnicze; zaburzenia w tworzeniu się krwinek (z objawami takimi jak: gorączka, ból gardła, owrzodzenie powierzchni ust, objawy grypopodobne, znaczne zmęczenie, krwawienie z nosa i skóry); dzwonienie lub brzęczenie w uszach; zapalenie przełyku i trzustki; zwężenie jelita; ostre zapalenie wątroby, zażółcenie skóry lub białkówek oczu, zaburzenia czynności wątroby, uszkodzenie lub niewydolność wątroby; uszkodzenie tkanki nerek; wypadanie włosów.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Paracetamol Hasco 500 mg 10 czopków

Paracetamol HASCO jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godzin. Działanie przeciwgorączkowe trwa 6-8 godzin. Wskazaniami do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.
6,90 zł

IbuTeva 200mg 12 tabletek

Tabletki powlekane IbuTeva Max to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny oraz przeciwgorączkowy. IbuTeva Max zawiera ibuprofen z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
5,90 zł

Tymsal, aerozol, 30 g

Tymsal-Spray to produkt leczniczy do stosowania w stanach zapalnych gardła i jamy ustnej.
22,90 zł

Wkładka Pregna Multiload Cu 375 1 sztuka

Wkładka wewnątrzmaciczna Pregna Multiload Cu 375 to innowacyjny środek antykoncepcyjny, który cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. Dzięki swojej skuteczności, wygodzie użycia oraz długiemu okresowi trwałości stała się popularnym wyborem wielu kobiet. Poniżej przedstawiamy kluczowe informacje na temat tej wkładki antykoncepcyjnej.
34,90 zł