Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM

CERKO SP. Z O.O. SP. K.

Usuń filtr

CERKOBALM Balsam pielęgnacyjny 200 ml

Cerkobalm, to balsam pielęgnacyjny typu emolient, przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej, z problemem nadmiernego łuszczenia się.
27,90 zł

CERKOPIL Krem na powieki i pod oczy 15 ml

Cerkopil krem na powieki i pod oczy - pielęgnacja skóry wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień.
34,90 zł

CERKOGEL 30 Żel do skóry 50g

Cerkogel 30 - żel keratolityczny do skóry, również do skóry owłosionej. Dzięki unikalnej recepturze dogłębnie nawilża przesuszoną skórę. Eliminuje jej suchość. Zmniejsza nadmierne złuszczanie naskórka. Niweluje objawy świądu.
16,90 zł

CERKOBAZA Emolient emulsja 125 ml

Cerkobaza krem do codziennej pielęgnacji suchej skóry to produkt kosmetyczny do skóry dłoni i całego ciała. Odpowiedni do suchej, atopowej skóry z tendencją do podrażnień i alergii, o obniżonym poziomie nawilżenia, w łuszczycy oraz chorobach metabolicznych. Może być stosowany jako uzupełnienie miejscowej terapii sterydowej.
15,50 zł

CERKODERM 15 Krem mocznik z AHA 75 ml

Cerkoderm 15 - krem mocznikowy z kwasem mlekowym przeznaczony do pielęgnacji skóry stóp, kolan i łokci, w szczególności suchej z tendencją do rogowacenia. Nawilża i regeneruje skórę oraz ogranicza szorstkość.
18,90 zł

CERKOPIL do skóry wrażliwej i atopowej, 50 ml

Cerkopil - krem do skóry wrażliwej i atopowej - do pielęgnacji skóry twarzy.
41,90 zł

CERKOPIL Żel hipoalergiczny 250 ml

Cerkopil hipoalergiczny żel do mycia ciała - bezpieczny dla bariery naskórkowej. Oczyszcza, nawilża i łagodzi skórę.
21,90 zł

CERKODERM krem 40% 50 ml

Cerkoderm 40 - 40% keratolityczny krem mocznikowy – pielęgnuje szorstką, suchą i nadmiernie zrogowaciałą skórę oraz paznokcie ze zmianami w przebiegu łuszczycy paznokci.
35,60 zł

CERKOGEL 40 Żel Keratolityczny 30 g

Cerkogel 40 to kosmetyk w formie keratolitycznego żelu, który jest przeznaczony do pielęgnacji łuszczącej się skóry z objawami rogowacenia oraz paznokci z rogowaceniem podpaznokciowym. Ułatwia eliminację nadmiernej suchości, złuszczeń i zrogowaceń Twojego naskórka. Likwiduje zmiany na płytce paznokciowej wywołane nadmiernym gromadzeniem się masy rogowej.
22,90 zł

CERKODERM 30 Krem mocznik z AHA 50 ml

Cerkoderm 30 - krem mocznikowy z AHA zmiękcza nadmiernie zrogowaciały naskórek. Dogłębnie nawilża skórę. Wygładza naskórek w miejscu aplikacji produktu. Regularnie stosowany przyczynia się do normalizacji procesów rogowacenia i złuszczania naskórka. Likwiduje nieprzyjemną szorstkość.
23,90 zł
  • 1