Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM

NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.

Usuń filtr

Cubitan waniliowy 200ml x 4 szt

CUBITAN o smaku waniliowym to preparat w postaci płynu, który stanowi hiperkaloryczną dietę. Dostarcza organizmowi znaczną liczbę składników odżywczych. Wskazany w celu wspomagania leczenia ran.
29,90 zł

NutriKid Multi Fibre smak truskawkowy 200 ml

NutriKid Multi Fibre o smaku truskawkowym - środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego stworzony dla dzieci powyżej 1 roku życia. To wyjątkowa, odżywcza kompozycja wspierająca odżywianie Twojego dziecka w trakcie choroby i w czasie rekonwalescencji. Jest wysokoenergetyczną, wzbogaconą w błonnik płynną dietą gotową do spożycia.
9,90 zł

Cubitan czekoladowy 4x200 ml

CUBITAN o smaku czekoladowym to preparat w postaci płynu, który stanowi hiperkaloryczną dietę. Dostarcza organizmowi znaczną liczbę składników odżywczych. Wskazany w celu wspomagania leczenia ran.
29,90 zł

NutriKid Multi Fibre smak czekolada 200 ml

NutriKid Multi Fibre o smaku czekoladowym - środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego stworzony dla dzieci powyżej 1 roku życia. To wyjątkowa, odżywcza kompozycja wspierająca odżywianie Twojego dziecka w trakcie choroby i w czasie rekonwalescencji. Jest wysokoenergetyczną, wzbogaconą w błonnik płynną dietą gotową do spożycia.
6,50 zł
  • 1