Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM

Verco

Usuń filtr

Demoxoft Plus lipożel 15 ml

Demoxoft Plus Lipożel polecany jest do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie wywołanych przez różne czynniki zewnętrzne (takie jak np. nużeńce).
24,50 zł

Demoxoft Płyn do specjalistycznej higieny powiek i ich brzegów 100ml

Płyn Demoxoft polecany jest jako terapia wspomagająca przy leczeniu u osób u których wykryto nużeńca.
26,90 zł

Trivagin 20 kapsułek

Trivagin jest doustnym probiotykiem zalecanym w celu przywrócenia i regeneracji prawidłowej flory układu moczowo płciowego. Zawiera 3mld bakterii kwasu mlekowego.
37,90 zł

Cataroft krople do oczu 10ml

Wyrób medyczny Cataroft to nawilżające krople do oczu, które działają wspomagająco w przypadku wysięków i krwotoków w oku, a także można go używać pomocniczo podczas zaćmy o różnej etiologii. Produkt może być stosowany zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci. Krople do oczu Cataroft nawilżają powierzchnię oka, a zawarty w składzie jodek potasu wychwytuje wolne rodniki.
13,90 zł

DEMOXOFT PLUS Clean chusteczki sterylne do higieny powiek 20 sztuk

Preparat Demoxoft Plus Clean polecany jest do specjalistycznej higieny powiek i ich brzegów oraz skóry wokół oczu w przypadku występowania objawów związanych z obecnością nużeńców.
30,90 zł

Dexoftyal MD kropl.do oczu 15 ml.

21,90 zł

HexaClean Chusteczki do higieny powiek i ich brzegów 20 sztuk

HexaClean Chusteczki do higieny powiek i ich brzegów przeznaczone są do usuwania wydzieliny oraz zanieczyszczeń zmagazynowanych na powiekach i rzęsach. Działają pomocniczo w podrażnieniach oczu, a dzięki zawartości prebiotyków hamują rozwój niekorzystnej mikroflory oczu.
19,90 zł

Demoxoft chusteczki sterylne 20sztuk

Demoxoft Clean to chusteczki do specjalistycznej pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek, które zawierają łagodne, specjalnie dobrane środki powierzchniowo czynne.
27,90 zł
  • 1