Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM

PHYTOPHARM KLĘKA S.A.

Usuń filtr

Dentosept A Mini spray 30 ml

Spray Dentosept A Mini dba o zdrowie i odpowiednią pielęgnację dziąseł i błony śluzowej najmłodszych. Preparat polecany w przypadku: aft, pleśniawek, bolesnego ząbkowania, noszenia aparatów ortodontycznych, dolegliwości takich jak: świąd i pieczenie dziąseł u najmłodszych, wyrzynania się zębów stałych u dzieci.
26,50 zł

Antinervinum syrop 200 g

Antinervinum lek uspakajający w stanach nadpobudliwości nerwowej, stanach napięcia i niepokoju, okresowych trudnościach w zasypianiu. Skuteczność leku w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Lek dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.
22,00 zł

Biostymina 1 ml, 10 ampułek

Lek Biostymina jest wodnym wyciągiem ze świeżych liści aloesu drzewiastego przeznaczonym do stosowania doustnego. Wodny wyciąg ze świeżych liści aloesu drzewiastego wspomaga układ odpornościowy.
33,00 zł

Intractum Visci płyn 100 g

Intractum Visci Phytopharm to produkt leczniczy stosowany u osób zagrożonych nadciśnieniem tętniczym.
14,50 zł

Dentosept PEN ulga w bólu żel 3,3 ml

Wyrób medyczny Dentosept PEN ulga w bólu to żel do stosowania punktowego, przynoszący ulgę w bólu i przyspieszający gojenie się ran i zmian chorobowych w jamie ustnej.
28,90 zł

Bioaron System, syrop 200 ml

Bioaron System (Bioaron C) to produkt leczniczy, który wspomaga leczenie oraz profilaktykę infekcji górnych dróg oddechowych a także pobudza apetyt. Lek zawiera wyciąg z aloesu drzewiastego oraz witaminę C i można go stosować u dorosłych a także dzieci w wieku powyżej 3 lat.
34,90 zł

Dentosept A (z pompką i aplikatorem) płyn, 25 g

Dentosept A to produkt leczniczy stosowany w stanach zapalnych jamy ustnej i dziąseł, aftach, odleżynach w jamie ustnej (po protezach zębowych) oraz pomocniczo w paradontozie. Działa w szerokim zakresie objawów: przeciwzapalnie, odkażająco, przeciwbakteryjnie, ściągająco i znieczulająco.
24,90 zł

Olej rycynowy płyn doustny 100 ml

Olej rycynowy PhytoPharm to produkt leczniczy o działaniu przeczyszczającym otrzymywanym z nasion rącznika pospolitego.
10,00 zł

Dentosept A płyn 25 g

Dentosept A to produkt leczniczy stosowany w stanach zapalnych jamy ustnej i dziąseł. Dentosept A działa w szerokim zakresie objawów: przeciwzapalnie, odkażająco, przeciwbakteryjnie, ściągająco i znieczulająco.
14,50 zł

Dentosept płyn 100 g

Dentosept to produkt leczniczy stosowany w stanach zapalnych jamy ustnej i dziąseł. Dentosept działa przeciwzapalnie, odkażająco, przeciwbakteryjnie i ściągająco.
19,90 zł

Tinctura Calendulae 100 ml

Tinctura Calendulae to produkt leczniczy w postaci koncentratu do sporządzenia roztworów do płukania jamy ustnej i gardła oraz na skórę.
9,90 zł
  • 1