Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM

Ból głowy

Aspirin Musująca (Ultra Fast) 500 mg, 12 tabletek musujących

Aspirin Musująca to produkt leczniczy do stosowania w bólu (migrena, bóle zębów i mięśni), stanach zapalnych oraz gorączce. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
26,90 zł

Aspirin 500 mg 100 tabletek (import)

Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym. Lek Aspirin wskazany jest do stosowania w: bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu, gorączce.
57,90 zł

Dexak 25 mg 10 tabletek

Dexak - produkt leczniczy należący do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Lek Dexak działa przeciwbólowo.
12,90 zł

Aspirin effect 500 mg, 10 saszetek

Aspirin Effect to produkt leczniczy do stosowania w bólach różnego pochodzenia jak ból głowy, mięśni, stawów, w gorączce i dolegliwościach związanych z przeziębieniem. Lek wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne.
35,33 zł

Dexak SL 25 mg, 20 saszetek

Dexak SL - produkt leczniczy stosowany do krótkotrwałego, objawowego leczenia ostrego bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego np. ostrego bólu mięśni lub stawów, bolesnego miesiączkowania, bólu zębów.
23,90 zł

Aspirin C 400 mg + 240 mg, 20 tabletek musujących (import)

Aspirin C działa przeciwzapalnie, przeciwgorączkowo i przeciwbólowo dzięki zawartości substancji czynnych leku: kwasowi acetylosalicylowemu i witaminie C.
25,90 zł
  • 1