Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM
26,90 zł brutto
24,91 zł netto (VAT 8%)

Supremin MAX syrop 1,5 mg/ml 150 ml

Substancja czynna: Butamirati citras
Opakowanie: 1 but.
Typ produktu: Lek OTC

Syrop stosowany w doraźnie w ostrym, suchym kaszlu. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 2 roku życia. Butamirat wchodzący w skład preparatu jest nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym o działaniu ośrodkowym.

Zmniejsza częstość i natężenie kaszlu poprzez hamowanie odruchu kaszlowego w rdzeniu przedłużonym. Obok działania przeciwkaszlowego butamirat nieznacznie rozkurcza mięśniówkę oskrzeli. 

Sposób użycia: Lek do stosowania doustnego. Nie stosować dłużej niż 7 dni bez konsultacji z lekarzem.

Wiek pacjenta Dawkowanie dobowe
dzieci od 3 do 6 lat 5 ml 3 razy na dobę
dzieci od 6 do 12 lat 10 ml 3 razy na dobę
młodzież powyżej 12 lat 15 ml 3 razy na dobę
dorośli 15 ml 4 razy na dobę

Skład: Butamirat 1,5 mg, sodu benzoesan (E 211), sorbitol ciekły, niekrystalizujący (E 420), glicerol, sacharyna sodowa (E 954), aromat pomarańczowy płynny, kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, woda oczyszczona.

Przeciwskazania: W przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na substancję czynną - cytrynian butamiratu lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku; Jeśli pacjent ma objawy ciężkiego zahamowania czynności ośrodka oddechowego; U kobiet w I trymestrze ciąży. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Działania niepożądane: Nudności, biegunka, pokrzywka, zawroty głowy, senność 

Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Polopiryna Max Hot proszek w saszetkach 8 sztuk

Polopiryna Max Hot w postaci proszku do rozpuszczenia w gorącej wodzie, zawiera kwas acetylosalicylowy, kwas askorbinowy oraz kofeinę. Lek działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.
12,00 zł

Polopiryna S 300 mg 30 tabletek

Substancją czynną leku jest kwas acetylosalicylowy, który wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.
9,90 zł

Apicold spray do jamy ustnej 20 ml

Apicold to spray do jamy ustnej z propolisem, który łagodzi podrażnienie i objawy zapalenia gardła.
16,90 zł

Woda utleniona 3% płyn 100 g Hasco

Woda utleniona to lek odkażający, stosowany do przemywania ran powierzchniowych, a także w chorobach przyzębia i płukania kieszonek dziąsłowych w stanach zapalnych.
2,00 zł