Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM
12,90 zł brutto
11,94 zł netto (VAT 8%)

ACC 600 Flegamina 10 tabletek musujących

Substancja czynna: Acetylcysteinum
Opakowanie: 10 tabl.
Typ produktu: Lek OTC

Acetylcysteinum Flegamina 600mg to lek w postaci tabletek musujących o cytrynowym zapachu. Lek rozrzedza wydzielinę zalegającą w drogach oddechowych, dzięki czemu ułatwia jej odkrztuszanie. 

Wsazaniem do przyjmowania  Acetylcysteinum Flegamina jest zaleganie wydzieliny w drogach oddechowych  podczas zapalenia oskrzeli. 

Dawkowanie: Młodzież w wieku od 14 lat i dorośli - 1 tabletka musująca raz na dobę. Tabletkę musującą należy rozpuścić w szklance wody, a następnie wypić zawartość całej szklanki. Lek można przyjmować niezależnie od posiłku. Nie stosować dłużej niż 5 dni.

Skład: Acetylocysteina 600mg, kwas cytrynowy bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas adypinowy, powidon K-25, aspartam (E 951), aromat cytrynowy (zawiera maltodekstrynę, sacharozę, gumę arabską (E 414), triacetynę (E 1518), alfa-tokoferol (E 307))

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na acetylocysteinę lub którykolwiek ze składników leku, nie wolno stosować leku u dzieci, które nie ukończyły 14 roku życia ze względu na wysoką zawartość substancji czynnej. U pacjentów z astmą oskrzelową oraz choroba wrzodową żołądka należy zachować ostrożność. U pacjentów z nietolerancją histaminy. Lek może być szkodliwy dla pacjentów z fenyloketonurią. Pacjenci z rzadkimi dziedzicznymi zaburzeniami związanymi z nietolerancją fruktozy, zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedoborem sacharazy-izomaltazy, nie powinni przyjmować Acetylcysteinum Flegamina ze względu na zawartość sacharozy. 

Działania niepożadane: Zaburzenia układu immunologicznego, ból głowy, szumy uszne, tachykardia, wymioty, biegunka, zapalenie jamy ustnej, ból brzucha, nudności, pokrzywka, wysypka, obrzęk naczynioruchowy, świąd wyprysk, gorączka, niedociśnienie tętnicze. Istnieją bardzo rzadkie doniesienia o występowaniu ciężkich reakcji skórnych, takich jak zespół Stevensa-Johnsona i zespół Lyella

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Ibum Express 400mg 24 kapsułki

Lek Ibum Express zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
18,50 zł

Halset 1,5mg 24 tabletki do ssania

Halset to produkt leczniczy o działaniu odkażającym w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła do stosowania w przypadku zakażeń bakteryjnych i niektórych grzybiczych. Smak miętowy.
12,90 zł

Alcep syrop 125g

Alcep syrop - naturalny syrop roślinny z wyciągu bulw cebuli. Stosowany w łagodnych infekcjach dróg oddechowych, przy przeziębieniu z towarzyszące z katarem i kaszlem. Syrop działa przeciwbakteryjnie, wykrztuśnie oraz łagodzący objawy astmatyczne.
11,50 zł

Dulcosoft Junior 100 ml

DulcoSoft Junior to wyrób medyczny dla dzieci w formie roztworu doustnego. Produkt polecany jest do stosowania w przypadku uporczywych zaparć. Preparat działa łagodnie, pomaga zmiękczyć masy kałowe i zwiększyć ich objętość, a tym samym ułatwić wypróżnienie. Wygodna forma opakowania w postaci gotowego roztworu pozwala na łatwe przygotowanie środka, niezależnie od okoliczności. Co więcej, dzięki neutralnemu smakowi roztwór nadaje się do połączenia z ulubionym napojem dziecka.
26,90 zł