Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM
12,00 zł brutto
11,11 zł netto (VAT 8%)

Cefalgin Migraplus 250 mg + 150 mg + 50 mg, 10 tabletek

Producent: ADAMED PHARMA S.A.
Opakowanie: 10 tabl.
Typ produktu: Lek OTC

 

Cefalgin Migraplus jest lekiem złożonym, zawierającym trzy substancje czynne, paracetamol, propyfenazon oraz małą dawkę kofeiny, która nasila działaanie przeciwbólowe paracetamolu.

Lek wskazany w dolegliwościach bólowych o słabym lub umiarkowanym nasieleniu, w przebiegu migrenowych bólach głowych, bólach zębów, bolesnych miesiączek, nerwobólach, bólch kostno-stawowych oraz gorączki.

Sposób użycia: Dorośli - jednorazowo od 1 do 2 tabletek. W razie potrzeby dawkę można powtarzać do 3 razy na dobę. Tabletkę należy popić dużą ilością wody. Leku nie należy stosować dłużej niż 7 dni bez porozumienia z lekarzem

Skład: Paracetamol 250mg, propyfenazon 150mg, kofeinę 50mg, skrobia ziemniaczana, sodu laurylosiarczan, alkohol poliwinylowy, żelatyna, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

Przeciwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, uczulenie na leki z grupy pirazolonów lubich pochodne, zawarte w innych lekach (fenazon, propyfenazon, aminofenazon, fenylobutazon lub metamizol), ciężka niewydolność wątroby lub nerek, jeśli u pacjenta występują zmiany w obrazie krwi obwodowej, takie jak niedokrwistość, leukopenia, agranulocytoza, wrodzony niedobór dehydrogenazy-6-fosforanowej, nadciśnienie tętnicze, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, ostra porfiria wątrobowa, choroba alkoholowa.

 

 

Znaczniki produktu