Masz żadnych produktów w koszyku.
APTEKA INTERNETOWA POD GRYFEM
29,90 zł brutto
27,69 zł netto (VAT 8%)

Aspirin C 20 tabletek musujących (import)

Producent: BAYER SP. Z O.O.
Substancja czynna: Acidum acetylsalic. Acidum ascorb.
Opakowanie: 20 tabl.
Typ produktu: Lek OTC

Aspirin C działa przeciwzapalnie, przeciwgorączkowo i przeciwbólowo dzięki zawartości substancji czynnych leku: kwasowi acetylosalicylowemu i witaminie C.

Aspirin C wskazane podczas infekcji takich jak grypa czy przeziębienie, zawarty kwas acetylosalicylowy obniża gorączkę, łagodzi ból ale również hamuje procesy zapalne leżace u źródeł wielu dolegliwości a witamina C działa na naszą odporność, wzmacniając ją.

Aspirin C szybko obniża gorączkę, skutecznie likwiduje ból dodatkowo zawiera wit. C. Aspirin C jest w formie tabletek musujących, przez co działa szybko. Aspirin C zalecany również do objawowego  leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu (np: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe).

Sposób użycia: Dorośli - 1-2 tabletek co 4-8 h; maksymalnie 8 tabletek dziennie. Dzieci od 10 roku życia na zlecenie lekarza - 1 tabletka maksymalnie do 3 razy dziennie. Tabletki należy rozpuścić w szklance wody, przyjmować po posiłkach. 

Skład: Kwasu acetylosalicylowego 400 mg, witamina C 240 mg, sodu cytrynian bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.

Przeciwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu lub inne salicylany. Skaza krwotoczna. Czynna choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy. Napady astmy oskrzelowej w wywiadzie wywołane podaniem salicylanów lub substancji czynnej o podobnym działaniu, szczególnie NLPZ. Równoczesne leczenie metotreksatem w dawce ≥ 15 mg na tydzień. III trymestr ciąży. Dzieci do ukończenia 12 rż. (ryzyko wystąpienia zespołu Reye'a).

Działania niepożądane: Ból brzucha, zgaga, nudności, wymioty, krwawienia z przewodu pokarmowego, które mogą prowadzić do niedokrwistości z niedoboru żelaza, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy (w tym perforacja), zawroty głowy i szumy uszne, reakcje nadwrażliwości (pokrzywka, odczyny skórne, reakcje anafilaktyczne, astma oskrzelowa, obrzęk naczynioruchowy), zwiększone ryzyko krwawień, wydłużenie czasu krwawienia, wydłużenie czasu protrombinowego, trombocytopenia, zaburzenia czynności wątroby, hipoglikemia, reakcje skórne o szczególnie ciężkim przebiegu, po długotrwałym stosowaniu dużych dawek kwasu acetylosalicylowego - martwica brodawek nerkowych i śródmiąższowe zapalenie nerek. Długotrwałe przyjmowanie kwasu acetylosalicylowego może być przyczyną bólu głowy, który nasila się podczas dalszego stosowania preparatu. Kwas acetylosalicylowy powodować skurcz oskrzeli i wywoływać napady astmy; ryzyko wystąpienia tych działań jest większe u pacjentów z astmą oskrzelową, przewlekłymi chorobami układu oddechowego, katarem siennym z polipami błony śluzowej nosa.

 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Aspirin 500 mg 100 tabletek (delfarma)

Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym. Lek Aspirin wskazany jest do stosowania w: bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu, gorączce.
57,90 zł

Bodymax Immuno 60 tabletek

Bodymax Immuno - suplement diety zawierający w swoim składzie połączenie witamin, minerałów i 7 cennych składników roślinnych. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 11 roku życia.
24,90 zł